DATE
05.12

Sala Zabaw Fikołki zaprasza na Mikołajki w Galerii SFERA

Miejsce: Galeria II, główne Foyer

To będzie czas wypełniony zabawą, radością i kolorami! Już 5 grudnia w godz. 13:00-18:00 w Galerii SFERA odbędą się Mikołajki. Sala Zabaw Fikołki przygotowała dla najmłodszych liczne atrakcje, w tym trzy stanowiska – dwa do malowania twarzy i jedno do przyklejania tatuaży. Ponadto na terenie Galerii będą wręczane dzieciom balony oraz zaproszenia na mikołajkowe wydarzenia i zimowe półkolonie organizowane przez Fikołki.

Mikołajki to czas, który kojarzy się przede wszystkim z prezentami i rozrywką. A nikt nie zna się na tym lepiej niż Sala Zabaw Fikołki! Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi do skorzystania z darmowych atrakcji przygotowanych przez naszych partnerów. Wydarzenie, które odbędzie się w najbliższy wtorek na terenie Galerii SFERA, idealnie dopełnia naszą grudniową ofertę dla najmłodszych – mówi Dagmara Gąsiorek, Marketing Manager w Galerii SFERA.

Z okazji Mikołajek Sala Zabaw Fikołki przygotowała również dodatkowe atrakcje. Dostępne są jeszcze bilety na Bale Mikołajkowe, podczas których dzieci będą miały okazję wziąć udział w świątecznych warsztatach kulinarnych, zabawach i eksperymentach. Nie zabraknie spotkania ze św. Mikołajem, który przywiezie ze sobą drobne upominki dla uczestników imprezy. Na 9 grudnia zaplanowano z kolei Mikołajkową Nocowankę, czyli noc w Fikołkach poprzedzoną licznymi atrakcjami, m.in. bitwą na śnieżki oraz degustacją elfich przysmaków. Bilety na wydarzenia można zakupić na stronie internetowej Fikołków lub w Sali Zabaw. Szczegółowe informacje będą dostępne również na zaproszeniach rozdawanych 5 grudnia podczas Mikołajek.

Grudzień w Galerii SFERA to czas zakupów w magicznej atmosferze! Centrum jest już pokryte dekoracjami świetlnymi i ozdobami, a wewnątrz na wszystkich gości czeka Jarmark Świąteczny, na którym każdy znajdzie niepowtarzalne bombki na choinkę, smakołyki i inspirujące prezenty dla najbliższych.

Kiedy? 5 grudnia w godz. 13:00-18:00
Gdzie? Galeria II, główne Foyer