DATE
07.11 - 11.11

Kulinarna podróż do Włoch w Galerii SFERA

Miejsce: Foyer Galerii II

Jeśli macie apetyt na przypomnienie wakacyjnych smaków, nie może Was zabraknąć na kolejnym jarmarku włoskim w Galerii SFERA. Na naszych stoiskach znajdziecie sery, wędliny, oliwki i wiele więcej… Przenieście się razem z nami do słonecznej Italii, by poznać najlepsze smaki!

Nadeszły chłodne, jesienne dni. Czekacie na impuls, który przywoła wspomnienie lata? Mamy coś w sam raz dla Was! To dużo więcej niż wspomnienie. To smak, aromat i włoski klimat. Możecie poczuć się, jak podczas podróży po słonecznej Italii. Domyślacie się, co to oznacza? To kolejny jarmark włoski w Galerii SFERA. Odbędzie się między 7 a 17 listopada.

Znajdziecie na nim sycylijskie oliwki w różnych smakach, nadziewane papryki, suszone pomidory, oliwę i anchois. Zajrzyjcie też na stoisko z wędlinami. Najwyższej jakości salami, szynki parmeńskie czy mortadela zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienia. Starannie przygotowane mięso świetnie sprawdzi się w połączeniu z makaronami z najlepszych ziaren. Kolejna gratka dla każdego smakosza to włoskie sery. Na jarmarku będziecie mogli kupić Parmiggiano Reggiano, Grana Padano, Asiago Gorgonzola oraz najwyższej klasy sery z truflami.

Niech jesień nabierze kolorów! Wybierzcie się w kulinarną podróż po Włoszech, nie opuszczając Polski. Do zobaczenia w Galerii SFERA. Ciao!

Gdzie? Foyer Galerii SFERA II
Kiedy? 7-17 listopada