DATE
15.11 - 18.11

JARMARK RĘKODZIEŁA W GALERII SFERA

JARMARK RĘKODZIEŁA W GALERII SFERA

Galeria SFERA po raz kolejny zaprasza na wydarzenie Jarmark Rękodzieła! Nie zabraknie na nim cudownych i niepowtarzalnych przedmiotów, które łączą piękną sztukę krawiectwa z praktycznością, ale nie tylko!

To obowiązkowy punkt dla miłośników rękodzieła, gdzie każda nitka odgrywa ważną rolę. Jarmarki Rękodzieła cieszą się zawsze sporym zainteresowaniem z wielu względów. To powiew kreatywności, praktyczności oraz produkty, które są owocem pasji i precyzji. Jeśli jesteście zmęczeni przesytem i masowością wielu produktów – tutaj poczujecie autentyczność!

W Rękodzielniku poznacie wystawców, u których sięgniecie po wyjątkowe skarby. Na sześciu stoiskach pojawią się produkty szyte na zamówienie (m.in. ubrania i wyprawki dla najmłodszych, dodatki do pokoju, personalizowane poduszki, koce, śpiworki, poncha do samochodu, opaski i czapki); ręcznie wyszywane ubrania dla kobiet z małych lokalnych pracowni; makramy, ręcznie haftowane poduszki, torby, nerki, plecaki, wianki naturalne i wyroby z drewna takie jak kuferki, szachy, lampy oraz deski kuchenne oraz ozdoby tarasowe. W otoczeniu tak bogatego asortymentu z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

1. szyte na zamówienie takie jak ubrania dla najmłodszych, dodatki do pokoju, personalizowane poduszki, wyprawki dla najmłodszych, opaski, czapki, termofory, koce, śpiworki, poncha do samochodu i inne mniejsze akcesoria

2. deski, zegary z drewna plus ozdoby tarasowe

3. wianki naturalne, drewniane lamp

4. ręcznie haftowane poduszki, torby, neki, plecaki, makramy - ręcznie wyszywane

5. biżuteria z miedzi i kamienia

6. ręcznie wyszywane ubrania dla kobiet ( lokalna projektantka ubań, mała pracownia

7. wyroby z drewna ( kuferki, szachy, organizery )

Zapraszamy!

Gdzie? Galeria I, parter
Kiedy? 15-18.11