DATE
23.11 - 24.12

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY W GALERII SFERA

Miejsce: Galeria I, parter

Ozdoby i dekoracje świąteczne i rękodzieło artystyczne – to tylko niektóre z przedmiotów, które znajdziecie na kiermaszu świątecznym w GALERII SFERA. Startujemy już 24 listopada i będziemy czekać na Was do 24 grudnia!

Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy ulice miast biją blaskiem kolorowych światełek, a w domach unosi się zapach cynamonu, makowca i świerku. To okres, kiedy każdy poszukuje prezentów dla bliskich, planuje listę zakupów świątecznych i zastanawia się, jakie ciasto wywoła największą radość przy stole.

W Polsce, jak i w wielu innych krajach kiermasze świąteczne cieszą się ogromną popularnością. Oferują szeroki wybór rękodzieła, ozdób świątecznych, ubrań, biżuterii i smakołyków, które trudno dostać w innych miejscach. Na takim kiermaszu spotkacie lokalnych artystów i rzemieślników, znajdziecie ręcznie malowane bombki choinkowe, świąteczne maskotki makramy, ozdoby ze szkła, świece i wyroby z drewna. Tutaj każdy poczuje się jak bohater z ulubionej świątecznej bajki. To także świetne miejsce dla dzieci, które z utęsknieniem poszukują Św. Mikołaja, szopki bożonarodzeniowej czy świątecznych słodkości.

Chcecie odkryć niepowtarzalną atmosferę Bożego Narodzenia lub zachwycić się ręcznie wykonanymi dekoracjami? Jeżeli tak jak my nie możecie doczekać się Świąt, przyjdźcie do GALERII SFERA już 24 listopada.

Gdzie? Galeria I, parter.
Kiedy? 24.11-24.12