DATE
02.12

Spotkanie z Heliosowym Mikołajem w Galerii SFERA

Miejsce: Galeria I

Początek ostatniego miesiąca w Galerii SFERA będzie wypełniony licznymi atrakcjami dla najmłodszych! Już 2 grudnia w godz. 13:30-18:00 centrum odwiedzi Heliosowy Mikołaj w towarzystwie swoich pomocnic – śnieżynek. Ekipa przygotowała kilka niespodzianek, w tym słodkie upominki, balony i zaproszenia na mikołajkowe seanse specjalne do kina Helios. Magiczne spotkanie będzie również świetną okazją do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z Mikołajem, a miłośnicy kina będę mieli możliwość spotkania maskotki Popcorn.

W grudniowym repertuarze kina Helios nie mogło zabraknąć animowanych filmów dla dzieci! Komedia „Życzenie” opisuje przygody Ashy – młodej dziewczyny, która po spełnieniu marzenia przez gwiazdkę musi ocalić swoją społeczność przed królem Magnifiko. „Kicia Kocia pod choinkę” to opowieść o wypełnionym zwrotami akcji życiu kotki i jej przyjaciół. Bajka „Trolle 3” jest kontynuacją historii Poppy i Mruka, którzy w tej części wystąpią już oficjalnie jako para.

Dodatkowo od 6. grudnia w kinie Helios będzie można zobaczyć przedpremierowo film „Wonka” o cieszącym się dużą popularnością magiku i producencie czekolady.

Zapraszamy!