KARTA PODARUNKOWA

Radość zakupów z kartą podarunkową Galerii Sfera szukasz pomysłu na prezent? Chcesz oddać się przyjemności zakupów, a jednocześnie mieć wydatki pod kontrolą? Teraz to nie problem. w odkrywaniu radości zakupów pomoże Ci nasza karta podarunkowa.

To propozycja, która ma pomóc mieszkańcom Podbeskidzia, którzy nie lubią ograniczać się w zakupach tylko w jednym sklepie. Karta Podarunkowa Sfery świetnie sprawdzi się także jako prezent dla kogoś bliskiego albo partnera biznesowego.

Idea ekologicznego podejścia przyświeca nam również w zakresie kart podarunkowych. Zadbaliśmy o to, by były tekturowe, dzięki czemu w 100% nadają się do recyklingu. Wszystko to przy zachowaniu wysokiej jakości, porównywalnej z kartami plastikowymi.

ZASADY DZIAŁANIA

Przyjdź do Punktu Informacyjnego w Galerii I (parter) w godzinach 10.00-18.00 (wtorek, środa, czwartek)

Wykup kartę o dowolnej wartości od 50 do 4 000 złotych – zapłać za nią gotówką bądź kartą płatniczą - za wystawienie nie pobieramy prowizji

W ciągu 15 minut od zakupu ciesz się samodzielnie radością zakupów bądź podaruj ją bliskim Karta Podarunkowa Galerii SFERA działa w prawie wszystkich naszych sklepach oraz punktach usługowych.

Jest ważna rok od daty aktywacji.

Jest formą płatności elektronicznej opartą o technologię Master Card.

Dzięki niej można cieszyć się przyjemnością zakupów i dobrej zabawy, odkrywając produkty i usługi proponowane u ponad 250 marek dostępnych w naszej Galerii.

Wszelkie zapytania związane z Kartą podarunkową należy kierować do Działu Obsługi Klienta dzwoniąc pod numer +48 22 188 1909 lub pisząc na adres karta@finpay.pl.